Yasal Uyarı

Telefon dinleme programları, çocuklarınızın güvenliğini sağlamanız, onları kontrol altında tutmanız için hazırlanmıştır. Yazılımları tehdit, şantaj ve kötü amaçlı kullanmak T.C yasalarına göre suç sayılacağını unutmayınız.

Hiçbir Telefon dinleme programı uzaktan yüklenemez. Mutlak suretle takip edilecek telefon elinizde olması gerekir.

Uzaktan sms atarak yazılım yükleme kesinlikle mümkün değildir.

Casus telefon programlarının gizli bilgi edinme amaçlı olarak kullanımına ilişkin ilgili ülke içerisinde yürürlükte olan bütün kanunları anlamak ve bunlara uymak Casus telefon kullanıcısının sorumluluğundadır. Eğer bu yazılımı kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa casus telefonu satın almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız. Bu yazılımları satın almak ve yüklemek suretiyle , hukuki olarak kullanacağınızı beyan etmiş olursunuz.

Diğer kişilerin SMS mesajlarına, diğer telefon aktivitelerine bağlanmak veya casus cep telefonu yazılımını bilgisi olmadan başka bir kişinin telefonuna yüklemek ülkenizde kanun dışı bir faaliyet olarak kabul edilebilir. E – Casus Telefon firması olarak yazılımıza bağlı herhangi bir kötüye kullanma veya zarardan ötürü herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük almamaktadır. Ülkedeki tüm kurallara uymak nihai kullanıcının sorumluluğu altındadır.

Casus telefon yazılımını satın alıp kullanmakla iş bu şartları kabul etmektesiniz. www.e-casustelefon.com bu sitede reklamı yapılan ürün ve teknolojinin kullanımına bağlı herhangi bir kanun dışı aktiviteden sorumlu tutulamaz, ürünler üçüncü şahısların kişisel gizlilik haklarını veya gizli dinleme kanun veya yönetmeliklerini ihlal edecek şekilde elektronik haberleşmelere sızmak veya bunları önlemek amacıyla kullanılamaz Telefon dinleme ve gizli dinleme bazı ülkelerde kanun dışıdır.

Hiçbir durumda firmamız bu ürünlerin uygunsuz kullanımından ötürü sorumluluk kabul etmeyecektir. Ürün ve teknolojilerinin, bunların kullanıldığı yargı alanının kanunları çerçevesinde çalıştırılması, bu ürün ve teknolojileri satın almış olan veya kullanan kişilerin sorumluluğundadır. Bu ürünlerin/teknolojilerin amaçlanan kullanımı üzerinde geçerli olan kanunların tefsiri için hukuki danışmanlık almak müşterinin münhasır sorumluluğundadır.