7/24  TEKNİK DESTEK VE SİPARİŞ HATTI 0532 380 92 62

Telefon Takip Programı

Telefon takip programı sayesinde öğrenebilecekleriniz

-Ortam dinleme özelliğiyle, hedef kişinin kimlerle neler konuşulduğu dinleyebilirsiniz.
-Facebook, Skype, WhatsApp gibi sosyal paylaşım sitelerinin şifrelerine erişme ve internette girilen her sayfayı kontrol etme olanağı sağlar.
-Kısa mesajları takip edebilir, hedef telefona gelen-giden mesajlar kontrol edebilirsiniz.
-Hedef kişi sim kart değiştirdiğinde tarafınıza uyarı mesajı gönderilir ve takibe kesintisiz olarak devam edersiniz.
-Hedef telefona gelen ve giden aramalara gizlice bağlanabilir ve canlı dinleme yapabilirsiniz.
-Konum tespiti sayesinde, takipteki kişinin konumu anında bulunur.
-Telefona bildirdiğiniz yasaklı alan/yer isimleri ve kelimelerin, telefon konuşmasında geçme halinde uyarı sihirbazı, size uyarı verilir.
-Telefona uzaktan erişme özelliği sayesinde, telefonun kamerasını açabilir resim veya video olarak canlı görüntüleme yapabilirsiniz.
-Tüm gelen/giden aramaları süreleri ve zaman bilgileri ile birlikte görebilirsiniz.
-Cep telefonu dinleme yazılımı, tüm alınan-gönderilen kısa mesajları ve multimedya mesajlarını okumanızı sağlıyor.
-Takip edilen kişinin telefonunda istediğiniz numaraları engelleyebilirsiniz.
-Çalışanlarınızın zamanını kişisel e-postalar göndermekle harcamadığından ve çocuklarınızın internetteki tehlikeli kişiler tarafından tehdit altında olup olmadığından e-postaları okuyarak emin olabilirsiniz.
-Cihazın konumunu izleyebilirsiniz. Çocuğunuzun olması gereken yerde olup olmadığını veya çalışanınızın gerçekten de trafikte sıkışıp sıkışmadığını öğrenin.
150’den fazla özellikle telefon takip programını satın alın, kesintisiz ve kaliteli hizmetin ayrıcalığını yaşayın.

Telefon Takip Sistemi

Telefon takip sistemi çocuklarınızın güvenliğini sağlamak, eşiniz ya da sevgiliniz hakkında ki şüphelerinizi gidermek ve çalışanlarınızın kontrolünü sağlamaya yardımcı olmak için üretilmiş birinci sınıf telefon yazılımıdır.
İhtiyaçlarınıza ve önceliklerinize dayalı olarak hedef cihazdan bilgileri toplar ve herhangi bir tarayıcıdan erişim sağlayabileceğiniz kontrol panelinize gönderir. Size özel kontrol paneli hesabınız satın alma işleminden sonra oluşturulur.
Casus telefon dinleme ile yapabilecekleriniz;

-İnternet kullanımını izleyin. Cep telefonu tarayıcısında kullanıcı tarafından ziyaret edilen tüm web sayfalarını görüntüleyin. Çocuklarınızın, eşinizin ya da çalışanlarınızın çevrimiçi neler yaptıklarını arama geçmişlerini araştırarak öğrenin.
-Takvim ve adres defterine erişim sağlayın. Telefonun adres defterine eklenen her bir kaydı ve telefonun takvimindeki her etkinliği takip edebilme özelliğiyle kişinin aldığı tüm notları görün.
-Kullanıcının Skype, WhatsApp, iMessage ve Viber gibi sosyal medya kullanarak gönderdiği ve aldığı mesajları görün. Kullanıcının sosyal ağlardaki hesaplarını yönetin şifrelerini görün ve ne hakkında mesajlaştıklarını öğrenin.
-Uygulamaları ve programların kontrolünü sağlayın. Takip ettiğiniz telefonun hangi uygulamalara ve programlara erişebileceğini siz belirleyin. Uygunsuz hiçbir programın telefonda çalışmadığından emin olun.
-Hedef telefona kaydedilen her fotoğraf ve videoyu görüntüleyin. Çocuğunuz veya çalışanınız kendi telefon kamerası ile bir video kaydettiği ya da fotoğraf çektiği zaman, anında sizin casus yazılım hesabınıza yüklenecektir.
– Genellikle kayıp veya çalınan akıllı telefonlarda, bilgi hırsızlığı oldukça yaygındır. Hedef telefonun verilerini uzaktan silerek ya da aygıtı kilitleyerek kişisel verilerin yanlış ellere düşmesini engelleyin yani uzaktan kontrol sağlayın.