Sıkça Sorulan Sorular

Dünya’da hiçbir yazılım uzaktan yüklenemez. Lütfen bu tarz dedikodulara kulak asmayın, dolandırılmayın…
Hayır. Yazılımlarımız 2 yıl Garantilidir. 2 yıl boyunca istediğiniz kadar cihaz değiştirme hakkınız mevcuttur.
Maalesef. Lisans aynı anda sadece tek telefonda çalışır. Birinden iptal etmeden diğerine aktif edemezsiniz. Diğer telefondan iptal ettiğiniz takdirde geçiş sağlayabilirsiniz. Yada 2 adet yazılım satın almanız gerekir.
Evet. Yazılım sadece hedef telefona yüklenilir. Sizin telefonunuzun hiçbir önemi yoktur. Hatta telefon bile kullanmanıza gerek yoktur. Size vereceğimiz internet adresinden takip yapabilirsiniz.
Panelimiz, Türkçe ve çok kolay anlayabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.
Casus Telefon yazılımı kesinlikle belli olmaz. Hedef telefonda donma, kasma, ışık yakma gibi bir belirti kesinlikle vermez. Siz hedef kişiye bir şey demediğiniz müddetçe anlama şansı %0
Casus Telefon yazılımı kesinlikle kendi kendine silinmez. Kullanıcı eğer fabrika ayarlarına dönerse içindeki tüm bilgiler gibi bizim yazılımda silinir ancak telefonu tekrar elinize alıp ücretsiz olarak yükleme yapabilirsiniz.
Casus Telefon yazılımı %100 garantilidir. Hedef Telefona format atılmadığı ve internet olduğu her ortamda sorunsuz çalışır. Bunun aksi ispat edildiği takdirde ödediğiniz ücret hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Casus Telefon Yazılımımız 1.250 ₺ dir. 2 yıl garantili olup, tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı sunmaktadır.
Casus Telefon Yazılımımız 2 yıl garantilidir.
2006 yılında Nokia 6600 marka o zamanların efsane telefonu ile başlayan serüvenimiz, günümüz teknolojisi ile uyum içinde Tüm akıllı telefonlara yazılımı entegre ederek +100.000 kullanıcıya ulaşmıştır. Dünya üzerinde 20 ye yakın ülkeye bayilik vermekteyiz. 10 yıllık süre zarfında Türkiye’de ve Dünya’da pek çok yayın organına konu olan programımızın nasıl çalıştığını basında biz köşesinden inceleyebilirsiniz.