Root

Root nedir?

Root kelimesinin Türkçe karşılığı kök demektir. Yani Android işletim sistemini kullanan bir cep telefonunun ulaşamadığımız bir çok özelliğine sahip olmanız için ve Rootlu tasarlanan bir çok Google Play uygulamasını telefonununuzda kullanabilmeniz için işletim sisteminin hacklenme işlemidir.

Casus Telefon yazılımın Android işletim sisteminde ki Viber, Whatsapp, Line, Skype gibi uygulamaları sorunsuz takip edebilmesi için gerekli olan jailbreak uygulamasını tereddütsüz bir şekilde yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Android işletim sistemi kullanan her üreticinin (LG  / HTC /  SONY ERICSSON /  SAMSUNG) gibi bir çok markanın Root yapımı farklılık göstermektedir.

Root nasıl yapılır?

Öncelikle takip edeceğiniz cep telefonunun sürümünü öğrenmelisiniz. Bunun için telefonun menüsüne girin, Ayarlar/Daha fazla/ tıkladığınızda en altta Cihaz hakkında seçeneği görünecektir oraya tıklayın. Cihaz adı altında sürüm 4.3 veya buna benzer sürümler olduğunu göreceksiniz.

Bu şekilde cihazın sürümünü öğrendikten sonra Google aramada mesela  ”Samsung galaxy s3 4.3 root yapma” araması yapın ve karşınıza Root yapma işlemini anlatan resimli veya videolu anlatımları dikkatlice okuyun. Root işlemi en fazla 10 dakikanızı almaktadır ve oldukça basittir.

Uğraşmak istemeyenler için ise en basit yöntem, ücret ödeyerek en yakın cep telefonu dükkanında Root işlemini yaptırabilir.

Casus Telefon yazılımı Rootlu olarak tercih eden müşterilerimize, gerekli tüm Root işleminin kurulum ve indirme linkleri ücretsiz olarak gönderecektir. Ve Root işlemi boyunca teknik destek verilecektir.