7/24  TEKNİK DESTEK VE SİPARİŞ HATTI 0532 380 92 62

Ortam Dinleme

Takip ettiğiniz kişinin sizin arkanızdan ne konuştuğunu merak mı ediyorsunuz? Siz yokken ortamda neler konuşuluyor? Ortam dinleme uygulaması casus yazılımın profesyonel özelliklerinden sadece birisi. Sadece sizin hakkınızda konuşulanları değil çocuğunuzun nerelerde takıldığını hangi ortamda ne konuştuğunu bilmek istiyorsanız merak etmeyin artık her şeyden haberdar olacaksınız. Nasıl mı? Casus telefon yazılım uygulamasıyla!

Takip ettiğiniz kişi ya da kişilerin hiçbir şekilde haberi olmadan bulundukları ortamı dinleyin. Casus yazılım ile sadece kişisel telefon görüşmelerini değil bulundukları ortamın seslerini de dinleyebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı anlatalım.
Takibini yaptığınız kişinin telefonuna kendi numaranızı ya da başka numarayı tanımlayın. Tanımladığınız cep numarasından o kişiyi arayın. Casus program sizin yaptığınız aramayı otomatik olarak cevaplayacaktır. Ama korkmayın! Takip yazılım uygulamasıyla bu işlem hiçbir şekilde o kişinin haberi olmadan, sessiz bir şekilde hallolur ve telefonun mikrofonu otomatik olarak açılır sizde ortamda ki sesleri dinlersiniz.

Ayrıca konum belirleme özelliği sayesinde, takip ettiğiniz kişinin gerçekte nereye gittiğini harita üzerinde detaylı bir şekilde görebileceksiniz. Bununla birlikte sizin bilmediğiniz bir sim kartı varsa ve sürekli sim kart değişikliği yapıyorsa, bu durum size anında bildirilir ve bu durum kesinlikle takibinizi engellemez. Takip ettiğiniz kişinin telefonuna programı yükledikten sonra yasaklı alan ve kelime oluşturursanız bu kelimeler görüşme sırasında geçtiğinde, sizin telefonunuza anında uyarı verilecektir. Ayrıca;
Uzaktan kontrol özelliği ile kameraya ulaşabilir, hedefteki kişinin bulunduğu ortamdan resim alabilir video çekebilirsiniz. Böylece istediğiniz işlemi kanıt olarak kayıt edebilirsiniz.

Ortam dinleme yazılımının konum belirleme özelliği sayesinde, takip ettiğiniz kişinin gerçekte nereye gittiğini harita üzerinde detaylı bir şekilde görebileceksiniz. Bununla yanında sizin bilmediğiniz bir sim kartı varsa ve yanınızdan ayrıldığında sim kart değişikliği yapıyorsa, bu durum size anında bildirilir ve bu durum kesinlikle takibinizi engellemez. Takip ettiğiniz kişinin telefonu üzerinde yasaklı alan ve kelime oluşturursanız bu kelimeler görüşme sırasında geçtiğinde, sizin telefonunuza anında uyarı verilecektir. Ayrıca;
Uzaktan kontrol özelliği kameraya ulaşabilir, hedefteki kişinin bulunduğu ortamdan resim ve video çekebilirsiniz. Böylece istediğinizi kanıt olarak kayıt edebilirsiniz.

Sadece ortam seslerini değil, telefon görüşmelerini de canlı olarak dinleme imkanınız vardır. Takip ettiğiniz kişinin telefonundan yapmış olduğu mesajlaşmalar, internette ziyaret ettiği web siteler, kullandığı sosyal paylaşım sitelerinde ki sesli-yazılı görüşmeler ve hesap şifreleri gibi bilgilere de ortam dinleme programı sayesinde erişebileceksiniz.

Sahip olduğunuz program sayesinde, iş ortağınız kiminle buluştu? Kiminle ne konuştu? Ya da çocuğunuz kimlerle arkadaşlık yapıyor? Eşiniz sizi gerçekten aldatıyor mu? Tüm gerçeklere en detaylı şekilde ulaşabileceksiniz. Yapmanız gereken ilk işlem, önce kimi takip edeceğinizi belirleyin ve telefonuna casus yazılımını yükleyin.

Belirlediğiniz telefona yazılımı yüklediğiniz de bir de yönetici telefonu olması gerekiyor. Yani sizin ya da sizin kullanacağınız bir telefona ihtiyacınız var. Programı kurulum aşamasında ki gibi yüklediğinizde hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız. Son derece basit olan telefon dinleme kurulumu, hedef belirlediğiniz kişinin telefon işletim sistemi ne olursa olsun cep telefonuna, ortalama 30 dakika sürecek bir zaman diliminde kolayca yüklenmektedir. Ardından telefonu istediğiniz gibi uzaktan kontrol edebilmeniz için, programda bulunan yönetici telefon alanına kendi numaranızı girerek, kullanmak istediğiniz özellikleri aktif hale getirdiğinizde, artık sizin kontrolünüzde çalışan bir casus telefon sahibi oluyorsunuz. Böylece istediğiniz kişinin ortam seslerini dinleyebilir ve tarafınıza gelecek olumsuz etkenleri ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm bu uygulamaları, kaliteli ve kesintisiz bir hizmet doğrultusunda almak istiyorsanız, sizleri de casus yazılım ayrıcalığından faydalanmaya davet ediyoruz.