7/24  TEKNİK DESTEK VE SİPARİŞ HATTI 0532 380 92 62
Yada Numaranızı Bırakın, Sizi Arayalım !

Eleman Takip Programı

Bir şirket/işletme sahibi ya da üst düzey yönetici iseniz çalışanlarınızın güvenilir olmasının ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. İş yeri bilgilerinizin rakip firmalarla paylaşılmaması, çalışanlarınızın verimli olup olmadığını kontrol etmek için casus yazılım eleman takip programı tercih etmelisiniz.

Şirketinizi gizli bilgilerinin dışarıya sızmaması için çok dikkatli olmalısınız. Ama merak etmeyin! Cep telefonu takip sistemi sayesinde hiçbir gizli bilgi dışarıya sızmayacak. Casus yazılım işletmenizin bilgilerini korumak için sizi en büyük yardımcınızdır. Çalışanlarınızın şirket telefonlarına takip programını yükleyin ve her durumdan haberdar olun. Satışlarınız, müşteri bilgileriniz gibi şirketiniz için önem taşıyan bilgiler herkes tarafından erişilebilir olmamalıdır.

Casus yazılım olarak çalışanlarınızın özel hayatlarına saygı duyuyoruz ve hiç bir müdahalede bulunmuyoruz. Tekrar söyleyelim bu sistem sadece şirket hatlarının takılı olduğu telefonlara yüklenir. Personel takibi yapmanız için gereken şirket hatlarının yasal olarak sahibi olduğunuzu belgelemenizdir.

Casus Yazılım Her Şeyi Kayıt Altında Tutar

Casus yazılım kurulu olduğu şirket telefonlarında ki tüm bilgileri eksiksiz olarak kayıt altına alır. Hattın sahibinin konumunu belirlemeye kadar her şeyi takip eder. Personellerinizin şirket hattıyla yaptıkları mesajlaşmaları okuyabildiğiniz gibi Facebook, Skype, Line, Viber, WhatsApp gibi anlık mesajlaşmalarını da görebilirsiniz. Casus yazılım en gelişmiş özellikleriyle şirketinizin güvenliğini sağlamak için sizinle. Basit ve hızlı kurulumuyla vakit kaybetmeden işletmenizin güvenliğini sağlayın. Çalışanlarınızın takibini yapmak sizin için bir sıkıntı olmaktan çıksın. Şirket hattının bulunduğu tüm cep telefonları sizin kontrolünüzde olsun, arama kayıtları, kısa mesaj alım-gönderimi, sosyal medya anlık mesajlaşma gibi tüm içerikler detaylı bir şekilde size rapor edilsin. Ayrıca telefon üzerinden girdikleri tüm web site adresleri de size bildirilecektir.

Şirketinizin, işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek profesyonel ve basit kuruluma sahip casus yazılımı güvenliğinizi en üst düzeyde tutacaktır. Bilgileriniz üçüncü bir şahıs veya kurumla kesinlikle paylaşılamayacaktır. Çalışanlarınız normal iş düzenine devam edecek, sizde her şeyi kontrol altında tutacaksınız. Casus telefon yazılımı şirket telefonlarında ki tüm verileri sizin görüp, kontrol edip, gözetim ve izlemenizi sağlar. Uygulamayı satın aldıktan sonra size özel açılan kontrol panelinizde her telefonu tek tek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz telefonların içeriklerini de kaydedebilirsiniz. Bilgileri toplu şekilde yedekleme yapabilirsiniz. Şirket bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engellemek sizin elinizde olabilir. Çalışanlarınız hakkında istediğiniz tüm bilgilere detaylı bir şekilde ulaşın. Ayrıca güvenliğiniz için gözlem sırasında oluşan tüm verileri kendi sunucularınızda barındırabilirsiniz. Böyle bir talebinizde size özel çözümler üretiriz.

Güvenliğinizi Arttırarak Kazancınızı Katlayın?

Şirket cep telefonlarının takipsizliği ve yetersiz kontrol sizi ve şirketinizi zor duruma sokabilir sizi ekonomik kayıplara uğratabilir. Telefon takip yazılımı sayesinde bu kayıplara son!
Tüm çalışanlarınızı tek bir panelden kontrol edebilirsiniz.
Tüm personellerinizin şirket hatlarını tek panelde takip edebilir bilgileri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. İş yerinizde ki şirket cep telefonu kullanımını görün. Gördüğünüz tüm bilgileri yedek alın ve cep telefonu verilerini gözetleyin.
-Çalışanlarınızın şirket telefonlarını şahsi kullanıp kullanmadıklarını öğrenin.
-Trafikteyim geç kaldım diyen personelinizin anlık olarak konumunu tespit edin.

Müşterilerinizden şikâyetler mi gelmeye başladı?

-Çalışanlarınızın müşterilerinizle görüşmelerini dinleyin hatta kayıt altına alın.
-Hata yapan personelinize karşı deliller edinin.
-Her çalışanın ziyaret ettiği web adreslerini görebilir, şirkete hattının bulunduğu telefona yüklenecek uygulamaları sınırlayabilirsiniz.
-Tüm çalışanlarınızı yazılım sayesinde tek ekrandan takip edip, kontrolü sağlayın. Casus yazılımın şirketlere özel geliştirdiği paket ve avantajlar için bizimle iletişime geçin.