7/24  TEKNİK DESTEK VE SİPARİŞ HATTI 0532 380 92 62
Yada Numaranızı Bırakın, Sizi Arayalım !

Çocuk Takip Programı

Çocuğunuz hakkında her şeyi öğrenmek istemez misiniz?
Çocuğunuzun çevresinden ve hareketlerinden şüpheleniyorsanız, son zamanlarda size çok uzak davranıyorsa ve en önemlisi telefonu elinden düşürmüyorsa casus yazılım çocuk takip programı ile bu şüphelerinizden kurtulmanın zamanı geldi. Çocuklarının güvenliklerini ve hayatlarını ön planda tutan ailelerin ilk tercihi telefon takip programıdır. Sosyal ilişkilerden ve kötü alışkanlıklardan onları korumanın en kolay yolu yaptıklarından her an haberiniz olmasıdır. 18 yaş altı ya da üzeri, sadece çocuk değil genç yaşta ki bireyler için de aynı uygulamayı güvenliklerini sağlamak için kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın sizden uzaktayken anlık olarak nerede olduklarını öğrenmek istemez misiniz?

Okulda ya da dışarıda her an onları takip edebilir, bulundukları yeri anında tespit edebilirsiniz. Görüşmesini istemediğiniz kişilerin çocuklarınızdan uzak tutmanızın diğer bir yolu da telefonla ulaşımını engellemenizdir. Takip ettiğiniz telefonda istediğiniz numarayı engelleyebilir, ayrıca tüm konuşmaları da dinleyebilirsiniz. Böylece kötü kişilerin onlarla kurabilecekleri muhtemel bir iletişimden hemen haberdar olabilirsiniz. Tehlike oluşturabilecek kişilerin çocuğunuzla sanal ortamda da iletişime geçmelerini engelleyin. Gerekli bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan casus yazılım sayesinde çocuklarınızın yaptıklarından her zaman haberdar olun.

Casus Telefon Takip Programıyla Yapabilecekleriniz

-Çocuklarınızı sürekli izleyebilirsiniz.
-Uzaktan kamera ile ortam görüntülerini yakalayıp görüntüleyin.
-Galerideki fotoğraflara, videolara, kaydettikleri tüm resimlere erişim sağlayın.
-Kimlerle ne konuşuyorlar öğrenin.
-Girdikleri ortamın seslerini kaydedin ya da canlı canlı dinleyin.
-Tüm telefon görüşmelerini canlı olarak dinleyip kaydedin.
-Kiminle ne yazıştıklarını görün.
-Telefonuna gelen kısa mesajları ve Facebook, Line, Viber, WeChat, Skype, WhatsApp, iMessage gibi sosyal uygulamalarda kime ne yazdığını öğrenin.
-Nerede, kiminle olduklarını bilin.
-Telefonlarına kaydettikleri notları okuyun. Konumlarını bilin, takvimine erişin, rehber listesini kontrol edin. Girdikleri internet adreslerinin hepsini görün. Telefonlarında kayıtlı uygulamaları dahi kontrol edebilirsiniz.
Casus yazılımı yükleyin ve aklınız çocuğunuzda kalmasın.

Çocuğunuzu Kontrol Altında Tutun


Çocuğunuzun çevresinden şüpheleniyor musunuz? Son zamanlarda size çok mu uzak davranıyor? Ayrıca telefonu elinden düşürmüyorsa casus telefon yazılım ile neden böyle davrandığını öğrenin ve şüphelerden kurtulun.
Sadece çocuk değil genç yaşta ki bireylerin de aynı uygulamayla güvenliklerini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınızın sizden uzaktayken bile nerede olduklarını öğrenin, ister okulda ister bir seyahatte olsunlar her an onları takip edebilir, konum tespit özelliğiyle yer tespitini anında yapabilirsiniz. Görüşmesini istemediğiniz kişilerin çocuklarınızla kurabilecekleri olası bir iletişimden hemen haberdar olun. Onlar için tehlike oluşturabilecek kişilerin çocuğunuzla telefonla iletişime geçmelerini engelleyin. Bilmek istediğiniz her şeye anında ulaşmanızı sağlayan casus yazılım sayesinde çocuklarınızın yaptıklarından her an haberdar olun.

Birkaç Dakika İçerisinde Her Şeyi Öğrenmek İstemez Misiniz?

Çocuklarının güvenliklerini ön planda tutan ailelerin ilk tercihi casus telefon yazılımıdır.
Çocuklarınızın maruz kalmasını istemediğiniz tehlikeli sosyal ilişkilerden ve kötü alışkanlıklardan onları korumanın en kolay yolu yaptıklarından her an haberdar olmanızdır. Telefon takip yazılımı anne-babaların çocuklarını gözetim altında tutabilmeleri ve dolayısıyla da çocuklarınızın karşılaşabilecekleri muhtemel tehlikelerden zamanında haberdar olarak onları bu tehlikelerden koruyabilmeleriniz için geliştirilmiş casus telefon izleme yazılımıdır.

Dedektif gibi her an peşlerinde gezip çocuklarınızı takip edemezsiniz. Onların nereye gittiklerini bilseniz bile ortamda neler konuşulduğunu ne yaptığını bilemezsiniz. Benim çocuğum yapmaz demeyin. Yapmaz tamam ama çevresini bilmiyorsunuz ve şüpheleniyorsanız casus yazılım sizin ulaşamadığınız yerlerde çocuğunuzu kontrol edip size rapor eder. Çocuğunuzun telefonuna basitçe yükleyeceğiniz bu yazılım sayesinde kontrol artık sizin elinizde!

Merak Etmeyin, Fark Edilmeyeceksiniz!

Çocuğunuzun kesinlikle fark etmeyeceği casus telefon takip yazılımı sayesinde kimlerle arkadaşlık ettiğini, nerede olduğunu, sosyal medyayı nasıl kullandığını takip ederek birçok kötülüğe karşı koruyabilirsiniz. Kimlerle konuşuyorlar bilmiyor musunuz? Çocuğunuzun arkadaş çevresi hakkında kaygılarınız mı var?
Çocuğunuzun cep telefonuna basit bir şekilde kurabileceğiniz bu yazılım sayesinde sadece telefon değil tabletleri de kontrol altında tutun.
-Uzaktan kamera kontrolüyle canlı takip imkânı,
-Tüm mesajlara erişim,
-Skype, Facebook, Viber, Line, E-mail, iMessage gibi uygulamaları takip,
-Takvim ve yapılacaklar listesine erişmek gibi birçok özellik ve
-Galeri video ve resim dosyalarına erişim,
-Haritada bulundukları konumlarını belirleme ve
-Web geçmişini takip edin, hangi sitelerde dolaştığını görün.
-İnternette sık kullanımlarını görüntüleyin.
-Güçlü uzaktan kontrol sistemiyle kesinlikle fark edilemez, keşfedilemez.
-Raporları e-mail olarak alın.
Tüm gerçekleri öğrenin ve çocuğunuz hakkında içiniz rahat etsin.