7/24  TEKNİK DESTEK VE SİPARİŞ HATTI 0532 380 92 62

Casus Telefon

Casus telefon dinleme uygulaması günümüzde çok farklı tercih edilmektedir. Eşiniz ya da sevgiliniz tarafından aldatıldığınızı düşünmek, çocuğunuzu korumak için, çalışanlarınızın şirket hattıyla gizlilik ihlali yapıp yapmadığını öğrenmek gibi farklı farklı sebeplerle casus yazılım tercih edilebilir. Telefon dinleme işlemi özel hayata müdahale etmek olduğu için onay verilen bir davranış değildir. Bu programı kullanabilmeniz için mutlaka meşru nedenlerinizin olması gerekir. Casus yazılım uygulaması karşı taraf ve sizin gizliliğinize çok önem verir ve kesinlikle hiçbir şahıs, kurum ve 3. kişilerle bilgileriniz paylaşılmaz. Satın aldığınız yazılım uygulaması çok kısa bir sürede telefona yüklenir, siz de bilmek istediğiniz tüm verileri anında ve istediğiniz gibi görebilirsiniz.

Eşinizin ya da sevgilinizin sizi aldattığından şüphelenebilirsiniz. Fakat emin olmadan hareket etmek istememelisiniz. Peki, ne yapacaksınız? Güvenilir olarak satın aldığınız telefon takip yazılımını Türkçe olarak, resimli anlatım kılavuzu ile 1 dakika içerisinde takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yükleyin. Yazılımı eşiniz ve ya sevgilinizin telefonuna kurulum aşamalarına dikkat ederek yüklendiğinizde artık kontrol sizin elinizde olacak. Bu uygulama size bütün mesajlaşma türlerini ve uygulama kullanımlarını gözetleme olanağı, konum bilgileri, canlı telefon görüşmelerini ve ortam dinlemelerini sağlayacaktır. Casus telefon yazılımı bütün anlık mesajlaşma servislerine casusluk yapar, canlı telefon görüşmelerini dinlemenizi sağlar, ortam dinlemesi ve şifre kırma olanağı sağlar. 150 den fazla özellikle beraber casus yazılım başka hiçbir uygulamanın yapamayacağı şeyleri yapmanızı sağlar.

Casus Telefon İle Ne Yapabilirsiniz?

Tahmin ettiğinizin de çok fazla bilgiye casus yazılım sayesinde ulaşabileceksiniz. Bu bilgilerin bazıları;
-Ortam dinleme özelliği sayesinde, dinlediğiniz kişinin kimlerle birlikte olduğunu ve neler konuşulduğunu dinleyebilecek ve kanıt olarak kayıt altında tutabileceksiniz.
Dinlediğiniz kişinin kiminle ve ne yazıştığını mesaj takip özelliğiyle anında öğrenebilirsiniz. Telefona gelen-giden her mesaj eş zamanlı olarak sizin panelinizde de görüntülenecektir. Bu sayede takip edilen kişinin kiminle ve ne yazıştığını kontrol edebileceksiniz.
-Konum tespit özelliğiyle, hedef kişinin nereye gittiğini, hangi saatte ve hangi yolları kullandığı detaylı bir şekilde tarafınıza rapor edilecektir.
Uzaktan kontrol tüm yetkinin sizde olmasını sağlamaktadır. Uzaktan kontrol hedef telefona bağlanmanızı ve kamerasına ulaşmanızı sağladığı gibi resim veya video çekme imkanı da sunmaktadır.

Telefon Takip Yazılımı ile Daha Fazla Ne Yapabilirsiniz?

Telefon takip yazılımı ile yapacaklarınız bu kadarla sınırlı değil.
Casus telefonun sunduğu en mükemmel özelliklerden birisi telefon dinleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde hedef telefona gelen-giden aramalarda size uyarı mesajı gelir ve isterseniz çevrimiçi olarak görüşmeyi gizlice dinleyebilir ya da kayıt altına alabilirsiniz. Daha sonra da dinleyebilirsiniz.
-Hedef kişinin telefonuyla giriş yaptığı tüm sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz. Ne mesaj yazdı? Video resim gibi içeriklerden neler yolladı? Her şeyden anında haberiniz olsun.
Ayrıca, telefon üzerinden internet ortamında, hangi siteye girdi? Kimlerle konuştu? Her türlü bilgiyle beraber, sosyal paylaşım sitelerinin şifrelerini de öğrenebileceksiniz.
-Hedef telefon üzerinde oluşturduğunuz yasaklı bölge yer isimleri ve kelimeler, telefonun konuşmasında geçtiğinde, uyarı sihirbazı anında sizi uyararak telefona bakmanızı sağlar ve hedef kişiden haberiniz olur.