Casus Telefon Özellikleri

Anlık Mesajlaşma

Takip ettiğiniz kişinin WhatsApp yazışmalarını okuyabilirsiniz. WhatsApp görüşmelerini takip etmek artık çok kolay. Birçok telefona uygun olan WhatsApp sanal yazışma..

Bildirimler

Takip ettiğiniz kişinin telefonuna gelen giden cevapsız her arama için bildirim alabilirsiniz. Tüm bildiriler size kısa mesaj olarak iletilecektir. Casus yazılımın..

Cihaz Kontrolü

Casus uygulamayı hedef telefona yükledikten sonra cihazın her özelliğini kendi telefonunuzdan mesaj atarak uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu özellik..

Çağrı Takibi

Casus yazılım ile takip ettiğiniz kişinin arama geçmişini kolaylıkla görebilirsiniz. Cevapsız ve gelen-giden aramaları kaydedip görüşmelerin..

Galeri / Multimedya Kontrolü

Takip ettiğiniz kişinin kayıtlı tüm resimleri ayrıca internet üzerinden aktarılan resimler ve bluetooth gibi uygulamalardan gelen ya da giden fotoğrafların..

Casus Telefon Kolay Kullanım

E casus telefon uygulaması dünyanın en gelişmiş casus yazılım programlarından biridir. Casus yazılımın çok kolay bir yükleme şekli..

Casus Telefon Şifre Öğrenme

Casus yazılımla takip ettiğiniz cihazların e-posta şifrelerine sahip olursunuz. Bu sayede kişinin tüm e-posta akışını takip edebilirsiniz..

İnternet Geçmişini Görme

Takip ettiğiniz telefonların web geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Bu özelliğinin size sağladığı avantajlar, Kişinin girdiği bütün web siteleri görüntü..

Uygulama Kontrolü

Takip ettiğiniz kişinin telefonunda ki tüm rehber bilgilerine numara ve isimlere erişebilirsiniz. Rehber listesi otomatik olarak web hesabınızda..

Yazılım Gizleme

Kullanıcılar iPhone cihazları Jailbreak yapma konusunda çok endişelidir çünkü yakalanacaklarını düşünürler. Bu özellik Jailbreakli bir iPhone ile..

Yazışmaları Okuma

Casus yazılım sayesinde takip ettiğiniz telefonun gelen ve giden mesajlarını görüntüleyebilir, tüm mesajları okuyabilirsiniz. Mesajları gönderen..

Cihazın Yer ve Konum Takibi

Casus yazılımın konum takip özelliği kullanarak, takip ettiğiniz telefonun konumunu takip edebilirsiniz. Bu özellik size cihazın konum geçmişini..