7/24  TEKNİK DESTEK VE SİPARİŞ HATTI 0532 380 92 62

Casus Yazılımın Android Telefonlarda Kullanımı

Android cihazları takip etmeniz için cihaz yazılımını kırmanız gerekiyor.  Yapacağınız bu işlem Root terimi ile adlandırılmaktadır. Yani root etmek cihazın yazılımı kırmak demektir. Peki yazılımı kırmak zorunlu mu?

Takip edilen cihazı root etme zorunluluğunuz yok, yazılımı kırmadan da onu izleyebilirsiniz. Ancak yazılımın bir çok özelliği sadece root edilmiş cihazlarda doğru çalışır. Bundan dolayı takip edilecek cihaza root işleminin yapılmasını önerir.

Yazılım hangi telefonları destekler?

Casus yazılım tüm android işletim sistemlerini destekler.

Android casus yazılım nasıl yüklenir?

Casus yazılım programını satın aldıktan sonra e-mail adresinize tüm detaylar gelecektir. Bu mailin içeriğinde bulununlar; programın çevrimiçi kontrol paneline girmeniz için kullanıcı adresiniz, şifreniz, programı indirme linkinizi bulursunuz. Bu bilgileri aldıktan sonra çevrimiçi kontrol panelinize girin ve telefonunuz için gerekli indirme aşamalarını izleyerek yüklemeyi gerçekleştirin. Ya da şu kolay 3 aşamayı takip edin:

-İndirme linkini, takip edeceğiniz Android telefonunun İnternet tarayıcısına yazın ve ‘enter’ butonuna basıp indirme işlemini başlatın.

-Yükleme işlemi sırasında gerekli OK ya da Accept butonlarına basıp onay verin.

-İndirme işlemi hızlıca biter ve yazılım çalışmaya başlar.

Program çalışmaya başladığı andan itibaren size gelen tüm verileri kaydedip kontrol panelinize gönderir. Kontrol panelinize şifre ve kullanıcı adınızla giriş yapıp tüm bilgileri görebilirsiniz.